یدک کش تهران از دیگر خدمات تیم امداد خودرو لیوسان در تهران میباشد یدک کش خودرو تهران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مرتبط با حمل ماشین آسیب دیده بوده و برای دریافت خدمات یدک کش و کفی با شماره یدک کش خودرو تهران تماس بگیرید تا تیم مخصوص امداد خودرو تهران در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر ارسال شوند یدک کش ماشین تهران یکی از چالش های امروزه مردم در این شهر بوده که این نیاز توسط کارشناسان ما بصورت کامل رفع شده است.

برای دریافت خدمات یدک کش در تهران با شماره تماس یدک کش تهران  09128595394 تماس بگیرید.

همانطور که گفتیم یدک کش خودرو تهران میتواند نیاز و دسترسی شما به مشکلات مانند اسیب دیدن خودرو ، مشکلات فنی ، تصادفات ، و… توسط تیم تخصصی ما در هر ساعت از شبانه روز و 24 ساعته با قیمت منصافه در کنار کیفیت بالا در ارائه خدمات کند تنها کافیست با تیم تخصصی امداد لیوسان تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن خودرو بر یا یدک کش به محل مورد نیاز شما ارسال شود.

یدک کش تهران
یدک کش تهران

یدک کش خودرو درغرب تهران

یدک کش غرب تهران به همکاری افراد با تجربه در مناطق تهران مخصوصا غرب تهران را شامل میشود همچنین به نسبت به دیگر شرکت ها قیمت و کیفیت بالا داشته که از جمله خدمات ما را میتوانید از در منطق مورد نظر دریافت کنید.

شامل مناطق : شهرک آزادی، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک ، پونک، آریاشهر، اشرفی اصفهانی ، دریاچه چیتگر، تهرانسر و …

یدک کش خودرو در شرق تهران

یدک کش شرق تهران لیوسان در تمامی مناطق 22 گانه تهران خدمات دارد و از افراد با تجربه در این زمینه بهره میگیرد. همچینن به نسب سایرین قیمت و کیفیت بالایی برخودار است که تمام نیاز های شما را برطرف میکند. همچنین در صورتی که نیاز به سوخت بنزین داشتید میتوانید از خدمات بنزین سیار تهران تیم امداد لیوسان استفاده کنید.

شامل مناطق : پیروزی ، نارمک، امامت ، سید خندان، فرجام، حکیمیه، نیرو هوایی ، تهرانپارس، لواسانات ، رسالت و…

یدک کش شمال تهران

یدک کش شمال تهران که تیم امدادی لیوسان در مناطق : قیطریه، پاسداران، اندرزگو، شهرک غرب، داراباد، آجودانیه ،نیاوران، تجریش، فرشته ، ولنجک، ظفر، میرداماد، محمودیه، سعادت آباد، فرمانیه ، کامرانیه و… آماده امداد رسانی میباشد.

جرثقیل حمل خودرو تهران

توسط جرثقیل امداد خودرو تهران توانایی در آوردن خودرو شما از پارکینگ ، تصادفات ، جوی آب ، جابجایی گاو صندوق و دستگاه های بزرگ و صنعتی را دارد شماره جرثقیل حمل خودرو تهران در ابتدای نوشته وجود دارد میتوانید تماس گرفته و درخواست مرتبط با جرثقیل حمل ماشین تهران را گزارش و درخواست خدمات کنید. همچنین امداد خودرو ما زیر نظر سایپا یدک کش است.

تیم امداد خودرو لیوسان دارای 12 سال در ارائه خدمات جرثقیل خودرو تهران فعالیت میکند

نیسان یدک کش دکل دار دارای جرثقیل و دکل می باشد که توانایی درآوردن خودرو از جوی آب و پارکینگ، جابجایی گاوصندوق و دستگاه های صنعتی را دارد. نیسان جرثقیل برای حمل موارد گفته شده خودروی پرقدرت و ایمنی می باشد.

خودروبر تهران

امدادخودرو لیوسان دارای خودروبر کفی تهران بوده که با تجهیزات روز خودرو شما را با کمترین نارضایتی و آسیبی برای مشتری و خودروی حمل شده ایجاد نشود. شماره خودروبر تهران در ابتدا و انتهای نوشته وجود دارد.

قیمت خودرو بر و یدک کش تهران

خدماتقیمت تومان ورودیه
یدک کشورودیه 320 هزار تومان و به ازای هر کیلومتر 7500 تومان
چرخگیرورودیه 320 هزار تومان و به ازای هر کیلومتر 7500 تومان
کفی (خودروسوار) داخل تهرانورودیه 420 هزار تومان و به ازای هر کیلومتر 9500 تومان
کفی (خودروسوار) خارج از شهر تهرانورودیه 630 هزار تومان و به ازای هر کیلومتر 1200 تومان

چند نکته مهم در مورد نگهداری بهتر خودرو

  • سعی کنید ماهی یه بار کولر خودرو خود را روشن کنید تا از مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص جلوگیری کند.
  • در صورتی که خودرو روشن است از جدا کردن کابل خوداری کنید.
  • در صورتی که چراغ استپ روشن است خودرو خود را متوقف کنید و با نمایندگی در تماس باشید.
  • در صورت روشن شدن چراغ انژکتور ، بسط باتری را چند ثانیه جدا سپس متصل کنید اگر چراغ خاموش نشد با نمایندگی در تماس باشید.
  • در اول صبح نیازی به گرم کردن خودرو نیست و در کمتر از یک دقیقه خودرو خود را حرکت دهید و سعی کنید با دنده 1 و 2 تا یک کیلومتر برانید و در حالت توقف مدت زیادی خودرو را روشن نگاه ندارید.
  • در صورت پارک کردن ماشین در کنار خیابان یا به مدت طولانی در پارکینگ از چادر خودرو بنز یا چادر خودرو بی ام و استفاده کنید.

برای دریافت خدمات یدک کش در تهران با شماره تلفن یدک کش تهران  09128595394 تماس بگیرید.