پنچرگیری سیار تهران یکی دیگر از خدمات امداد خودرو لیوسان بوده که خدمات پنچرگیری در محل تهران انجام می دهد. خدمات پنچرگیری سیار، تنظیم باد، تعویض زاپاس با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان و بصورت 24 ساعته در تهران میباشد که با شماره تماس زیر میتوانید با پنچرگیری شبانه روزی لیوسان در ارتباط باشید.

برای دریافت خدمات پنچرگیری سیار تهران با شماره پنچرگیر ماشین در محل 09128595394 تماس بگیرید.

پنچرگیری ماشین در محل 24 ساعته (لاستیک تیوبلس و تیوب دار)

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در طول مسیر تایر یا لاستیک شما دچار مشکل و به اصطلاح پنچر می شود در صورت نداشتن زاپاس کاری از دست شما بر نمیاد و باید لاستیک خود را به این تعمیرگاه برده که دردسر های خود را دارد و هزینه زیادی هم باید پرداخت کنید ویا گاهی پیش می‌آید که لاستیک جدا نمی‌شود.

در این مواقع شما میتوانید با پنچرگیری سیار یا پنچرگیری ماشین در محل در ارتباط باشید تا در کمترین زمان و با صرفه جویی هزینه ها لاستیک شما تعویض، یا پنجر گیری شود یا در صورت کم بودن باد لاستیک از خدمات ما برای این مورد استفاده کنید. بعد از زنگ زدن و درخواست خدمات پنچرگیری در محل کمتر از ۱۵ دقیقه، یک متخصص خودرو از شرکت ما معرفی می­‌گردد. بعد از تاییدتان، مکانیک سیار در سریع­‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

پنچر گیری سیار

قیمت پنچرگیری سیار شبانه روزی

پنچرگیری سیار تهران و کرج لاستیک تیوبلس و تیوب دار لیوسان دارای مجوز رسمی تعمیرات و حمل خودرو از اتحادیه امداد خودرو تهران میباشد که تمامی خدمات مورد نیاز پنچرگیری در محل تهران با قیمتی منصفانه در کنار ارائه ضمانت نامه پرداخت وجه در صورت عدم رضایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پنچر گیری سیار

نشانه های پنچری لاستیک ماشین

میخ یا هر شی تیزی همانند شیشه خورده در جاده میتواند باعث پنچر شدن لاستیک و تایر شما شود. راننده های حرفه ای خیلی زود متوجه پنچر شدن لاستیک خودرو خود می شوند ولی بعضی از راننده ها متوجه به موقع پنجر شدن لاستیک خودرو خود نشوند که برای جلوگیری از آسیب های بیشتر نباید با لاستیک پنچر حرکت کنید اگر موقع رانندگی این نشانه ها ار دیدید حتما تایر خود را بررسی کنید که مشکلی وجود نداشته باشد سپس به رانندگی خود ادامه دهید.

لرزیدن لاستیک خودرو

هنگام پنچر شدن لاستیک خودرو تعادل خودرو بهم میخورد و در سرعت بالا ماشین دچار لرزش می شود.

سفت شدن فرمان

چنانچه در حین رانندگی به طور ناگهانی فرمان سفت و سخت شد، احتمال پنچر شدن وجود دارد. در واقع با کم شدن تدریجی باد لاستیک، چرخش فرمان دشوار می شود که باید به پنچرگیری و تعویض لاستیک پرداخته شود.

انحراف به چپ و راست

هر گونه لغزیدن یا انحراف ناگهانی خودرو به چپ و راست نشان دهنده کم باد شدن، پنچری و یا حتی ترکیدگی لاستیک خودرو شما میباشد که در مورد ترکیدن ناگهانی لاستیک، خودرو به شدت منحرف می شود و معمولا کنترل فرمان نیز مشکل خواهد شد.

پنچرگیری سیار
پنچرگیری سیار

مزایای استفاده از پنچرگیری سیار

 • پنچرگیری سیار در محل امکان پنچرگیری هر خودرویی را در هر مکان و با سرعت وبا کیفیت بالا امکان‌­پذیر می­‌کند.
 • با پنچرگیری سیار در محل کار پنچرگیری خودروی خود به یک فرد فوق حرفه‌ای،نیازی نیست نگران تهیه بهترین اسپری پنچرگیری، لوازم پنچرگیری تیوبلس، چسب پنچرگیری تیوبلس، محلول پنچرگیری و… باشید.
پنچرگیری سیار
پنچرگیری سیار

مراحل پنچرگیری لاستیک ماشین

مراحل برای تشخیص و رفع پنچر لاستیک ماشین به شکل زیر است:

 1. ابتدا، باید میزان باد لاستیک‌ها را ارزیابی کنید.
 2. سپس با استفاده از یک چراغ قوه، لاستیک‌ها را به دقت بررسی کنید تا هر گونه نقص یا آسیب ظاهری را تشخیص دهید.
 3. به دقت به وجود صدایی گوش دهید که از لاستیک بیرون می‌آید؛ این ممکن است نشانه‌ای از وجود پنچر در لاستیک باشد.
 4. اگر با اجرای مراحل فوق به نتیجه برسید که لاستیک پنجر دارد، به تعمیرگاه یا تخصصی‌های پنچرگیری مراجعه کنید تا مشکل را برطرف کنند.

لوازم مورد نیاز پنچرگیری کدامند؟

به منظور پنچرگیری لاستیک، لوازم زیر مورد نیاز است:

 1. آچار چرخ: این ابزار برای باز و بسته کردن پیچ‌های چرخ ماشین استفاده می‌شود. آچارها به دو نوع دستی و پنوماتیکی وجود دارند.
 2. دستگاه بالانس چرخ: این دستگاه به دو صورت استاتیکی و دینامیکی وجود دارد و برای تنظیم تعادل و وزن چرخ‌ها استفاده می‌شود.
 3. دستگاه پمپ هوا: برای باد کردن لاستیک‌ها و تنظیم فشار هوا در آنها نیاز به دستگاه پمپ هوا دارید.
 4. محلول پنچرگیری: این محلول برای تعمیر پنچر در لاستیک‌های تیوبلس استفاده می‌شود.
 5. لوازم پنچرگیری تیوبلس: این موارد شامل درفش‌ها، تیوپ چسب پنچرگیری تیوبلس، نخ پنچرگیری لاستیک تیوبلس و دیگر وسایل مورد نیاز برای تعمیر لاستیک‌های تیوبلس هستند.

مهم است توجه داشته باشید که ابزارها و مواد مورد نیاز برای پنچرگیری ممکن است بسته به نوع لاستیک و نوع پنچر (تیوبلس یا تیوبدار) متغیر باشند. همچنین، پنچرگیری بهتر است توسط متخصصان انجام شود تا مشکل به درستی رفع شود و بدون خطرات احتمالی بهبود یابد.

پنچرگیری لاستیک‌­های مختلف

تشخیص و پنچرگیری لاستیک‌های مختلف ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد، به ویژه بین لاستیک‌های تیوب‌دار و تیوبلس. در ادامه توضیحاتی در مورد این دو نوع لاستیک و فرآیند پنچرگیری آنها آمده است:

لاستیک‌های تیوب‌دار:

 • در این نوع لاستیک، تیوبی به داخل لاستیک وجود دارد که هوا را درون خود نگه می‌دارد.
 • اگر یک لاستیک تیوب‌دار پنچر شود، تیوب باید از داخل لاستیک خارج شده و پس از تعمیر تیوب، مجدداً داخل لاستیک قرار گیرد.
 • پنچرگیری لاستیک‌های تیوب‌دار به کمک دستگاه‌های خاصی مانند دستگاه حرارتی (که تیوب را انبساط داده و به موقعیت اصلی برمی‌گرداند) و دستگاه‌های پمپ هوا صورت می‌پذیرد.
 • این نوع لاستیک‌ها در برخی مواقع ممکن است تیوبی خود را آسیب ببینند و نیاز به تعویض تیوب داشته باشند.

لاستیک‌های تیوبلس:

 • در این نوع لاستیک، تیوبی وجود ندارد و هوا مستقیماً درون لاستیک مخزن می‌شود.
 • اگر یک لاستیک تیوبلس پنچر شود، هوا به آرامی از سوراخ خارج می‌شود و لاستیک به تدریج نرم می‌شود.
 • پنچرگیری لاستیک‌های تیوبلس ممکن است ساده‌تر باشد، به طور کلی می‌توان با استفاده از محلول پنچرگیری یا اسپری پنچرگیری لاستیک تیوبلس، سوراخ را مسدود کرد و هوا را داخل لاستیک برگرداند.
 • این نوع لاستیک‌ها معمولاً در مواقع پنچر کمتری مشکل‌تر هستند و راننده می‌تواند ماشین را به کنار جاده بکشد و پنچرگیری را انجام دهد.

بنابراین، انواع لاستیک‌ها نقش مهمی در روش پنچرگیری دارند و باید به انتخاب روش مناسب برای هر نوع لاستیک توجه داشته باشید. همچنین، در مواقع ضروری و برای اطمینان از پنچرگیری صحیح، بهتر است به متخصصان ماشین اعتماد کنید.

پنچرگیری در محل تهران

همانطور که می دانید پنچرگیری در محل تهران لیوسان در اکثرا مناطق 22 گانه تهران فعالیت میکند و این باعث میشود، در سریع ترین زمان ممکن از خدمات این شرکت امداد خودرویی بهره مند شوید که شامل مناطق:

پنچرگیری سیار تهران

پنچرگیری سیار تهران در نقاط فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، گیشا، میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، شهرآرا و… ارائه خدمات میکند.

پنچرگیری سیار در شمال تهران

قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

پنچرگیری سیار غرب تهران

آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، آریاشهر، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و

پنچرگیری سیار در شرق تهران

نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، لواسانات و …

پنچرگیری سیار در جنوب تهران

حافظ، امام خمینی، شهرک ولیعصر، وحدت اسلامی، آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، میدان قزوین و..

پنچرگیری سیار کرج

پنچرگیری سیار کرج لیوسان در تمامی نقاط کرج خدمات ارائه می دهند

قیمت پنچرگیری سیار تهران چقدر است؟

قیمت پنچرگیری سیار تهران بصورت میانگین 100 تا 250 تومن میباشد.

آیا پنچرگیری سیار در محل لیوسان تعویض زاپاس و تنظیم باد انجام می دهند؟

بله در پنچرگیری سیار تهران و کرج لیوسان سرویس تعویض زاپاس و تنظیم باد وجود دارد میتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

چقدر طول میکشد بعد از درخواست تیم پنچرگیری لیوسان به محل اعزام شوند؟

معمولا بین بازه 15 تا 20 دقیقه به محل درخواستی اعزام خواهند شد.

انواع خدمات تیم امداد لیوسان