مکانیکی سیار تهران و کرج توسط تیم امداد لیوسان انجام میشود که شامل خدمات مکانیک سیار تعمیر انواع خودروهای ایرانی و خارجی را پوشش میدهد. برای دریافت خدمات مکانیک سیار، با شماره مكانيك سيار تهران تماس بگیرید تا تیم مخصوص تعمیرکار سیار امداد خودور لیوسان در سریع ترین زمان ممکن مشکل خرابی خودرو شما را رفع کنند. مكانيكي سيار در تهران یکی از چالش های امروزه مردم میباشد که این نیاز توسط کارشناسان ما بصورت کامل رفع شده است.

برای دریافت خدمات مكانيكی سيار تهران و کرج با شماره مکانیک سیار تهران 09128595394 تماس بگیرید.

مكانيكی سيار

خرابی خودرو یکی از مشکلاتی هست که هر خودرویی در جاده ممکن است با آن مواجه شود. قطعا داشتن یک شماره مکانیکی سیار و مطمئن با استعداد که خرابی خودرو شما را به درستی تشخیص دهد و مکانیکی سیار مطمئن خودروی شما را در محل بدون هزینه های اضافی تعمیر مینماید. قطعا هزینه حمل خودرو به نزدیک ترین مکانیک در بعضی از مواقع بصرفه ترین راه حل ممکن نیست چرا که بیشتر مواقع خودرو شما در محل قابل تعمیر و بسیاری از قطعات نیز در محل قابل تعویض میباشد.

مكانيكی سيار
مكانيكی سيار

تعمیرکار سیار ماشین

شرکت لیوسان خدمات مکانیکی سیار مختلفی را ارائه می‌دهد. و تمامی مشکلات خودروی شما توسط تیم ما در محل برطرف می‌شود. امدادگران ما مجهز به قطعات اورجینال انواع خودروهای خارجی و داخلی داشته و در صورت نیاز، قطعات خودرو در محل تعویض می‌شوند.

یکی از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در جاده با آن مواجه شوید، خرابی قطعات خودرو و در نتیجه خاموشی خودرو بوده .و این مسئله را تیم ما با تخصص خود در محل برای شما رفع می‌کند.

هزینه تعمیرات مکانیکی در محل(مكانيكي سيار)، به تطابق با نرخ‌های اتحادیه می‌باشد و شرکت لیوسان تمام مراحل تعمیرات خودرو را در محل نظارت می‌کند. این شامل پذیرش سرویس، اعزام مکانیک سیار و محاسبه دقیق هزینه می‌شود.

توصیه می‌شود درصورتی که خودرو شما دچار مشکل شد در هیچ شرایطی با آن رانندگی نکنید زیرا ممکن است به قطعات دیگر خودرو آسیب برساند. در چنین مواقعی، تماس با مکانیکی سیار (تعمیرکار سیار ماشین) ما بسیار توصیه می‌شود.

خدمات امداد خودرو شبانه‌روزی لیوسان با ارائه خدمات امداد جاده‌ای و مکانیکی سیار، در خدمت رانندگان گرامی قرار دارد.

مكانيكی سيار

تعميركار سيار ايران خودرو

مکانیک سیار لیوسان با داشتن افراد با تجربه قادر است انواع خودرو های ایرانی از جمله ماشین های ایران خودرو و سایپا (تعمیرکار سیار سایپا) و خودرو های خارجی نظیر بی ام و، بنز، تویوتا و انواع خودرو چینی در مناطق تهران، کرج و حومه تعمیر کند.

مکانیکی شبانه روزی

تیم مکانیک سیار تهران و کرج لیوسان به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده خدمت به شما هستند و در کمترین زمان مشکل خودروی شما را حل کند.

مناطع تحت پوشش سرویس تعمیرکار سیار

تیم لیوسان با بیش از ۲۰۰ نفر و ارائه خدمات مکانیک سیار، آماده ارائه خدمات در تمام مناطق تهران می‌باشد. مناطق پوششی ما شامل تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران از شمال تا جنوب و شرق تا غرب و حتی مرکز شهر تهران می‌شود. جمله‌ای از این مناطق عبارتند از جنت آباد، مرزداران، سعادت آباد، شهران، دهکده، شهرک غرب، کوهسار، کن، صادقیه، آزادگان، سازمان آب، بلوار دریا، ستاری، حکیم، اکباتان، بلوار فردوس، آزادی، شهرک راه آهن، چمران، اشرفی اصفهانی، امامزاده داود، شهرک صدرا، تونل حکیم، تونل نیایش، الهیه، تجریش، سئول، آتی ساز، فرشته، جردن، نیایش، ولنجک، شهرک باقری، شهرک نمونه، دریاچه چیتگر، وردآورد، و شهرک آتی شهر.

مكانيكی سيار

خدمات مکانیکی سیار لیوسان

 • مکانیکی سیار تنظیم چرخ خودرو
 • مکانیک سیار شمع و وایر خودرو
 • مکانیک سیار خدمات باطری خودرو
 • تعویض تسمه تایم
 • بنزین سیار تهران
 • تعمیرات جلوبندی اتومبیل
 • خدمات سرویس ضد یخ خودرو
 • خدمات تعویض رادیاتور خودرو در محل
 • پنچر گیری سیار
 • مکانیکی سیار خدمات برق خودرو
 • خدمات تعمیرکار سیار لنت و دیسک و صفحه خودرو
 • باطری به باطری سیار
مكانيكی سيار
مكانيكی سيار

مزایای مکانیکی سیار

 • صرفه‌جویی در زمان
 • سهولت در برنامه‌ریزی
 • هزینه کمتر
 • تعمیرات در محل
 • پوشش گسترده
 • رضایت مشتریان

مكانيک سيار

در صورتی که به دنبال خدمات مكانيكي سيار و تعمیر خودرو در محل هستید، تیم تخصصی لیوسان یکی از بهترین گزینه‌های موجود در ایران میباشد. تخصص و تجربه تیم لیوسان در این زمینه، ما را به یکی از انتخاب‌های برتر در ارائه خدمات تعمیر خودرو در محل تبدیل کرده است.

لیوسان انواع خودروهای مختلف از جمله سواری، ون، کامیون و دیگر انواع را در خدمت داریم. هدف ما تسهیل و سهولت بخشیدن به شما در تعمیر و نگهداری خودرویتان است، همچنین هدف ما کاهش هزینه و زمان مورد نیاز برای انجام این خدمات می‌باشد.

شماره تعمیرکار سیار

در صورتی که به خدمات تعمیرکار سیار نیاز دارید، می‌توانید با شماره 09128595394 تماس بگیرید. تیم امداد خودرو لیوسان تعمیرکاران سیار را به سرعت به محل مورد نظر شما میفرستد تا اقدامات لازم را انجام دهند.

هزینه مکانیکی سیار در محل چقدر است؟

هزینه مکانیکی در محل بستگی به فاصله خودرو تا محل ماشین امداد خودرو و همچنین نوع عیب خودرو دارد. که تمام هزینه‌های مکانیکی سیار را مطابق با نرخ‌های تعیین شده توسط اتحادیه محاسبه می‌کنیم.

مکانیکی سیار لیوسان چه مناطقی را تحت پوشش قرار میدهد؟

شرکت امداد خودرو لیوسان خدمات تعمیرکار سیار خودرو در محل را در سراسر کشور از جمله تهران و حومه انجام میدهد. همچنین تمام مناطق 22 گانه تهران تحت پوشش خدمات مکانیکی سیار هستند

چه خودروهایی شامل مکانیکی سیار میشوند؟

تمام خودروهای ایرانی و خارجی. خودروهای مانند بی ام و، سانتافه، هیوندای، بنز کلیه خودروهای چینی, خودروهای شاسی بلند و… خودروهای ایرانی نیز مانند تندر, پژو و پراید و سایر نیز شامل خدمات ما می گردد.