باطری به باطری سیار
بازدید 176
0

باطری به باطری سیار در محل، تعویض و امداد باتری شبانه روزی تهران

باطری به باطری سیار در محل یکی از خدمات امداد باتری تهران تیم لیوسان است که به تازگی به این مجموعه اضافه شده است. باطری به باطری سیار در تهران یا باتری به باتری در محل خدماتی پر تقاضا است. همانطور که میدانیم باطری ماشین مانند قلب آن عمل میکند اگر مشکلی در سیستم برقی ماشین وجود داشته باشد شاهد سایر ایرادات در خودرو خواهیم بود.

برای دریافت خدمات امداد باتری در تهران با شماره باطری به باطری در محل 09128595394 تماس بگیرید.

باطری به باطری سیار
امداد باطری شبانه روزی تهران

باطری به باطری در محل (باتری به باتری سیار در محل)

باطری به باطری در محل مطابق قوانین اتحادیه بوده و هزینه باطری به باطری سیار امداد باتری لیوسان با نرخ اتحادیه محاسبه می شود. برای شارژ باطری ماشین در محل میتوانید از خدمات لیوسان استفاده کنید و درخواست خدمات خود را با شماره ای که در بالا قرار دادیم ثبت کنید.

مناطق خدمات باطری به باطری سیار در تهران شامل موارد زیر است:

 • باطری به باطری سیار شرق تهران
 • باطری به باطری سیار غرب تهران
 • باطری به باطری سیار جنوب تهران
 • باطری به باطری سیار شمال تهران

تعویض باتری ماشین در محل (تعویض باتری ماشین در محل تهران)

تیم امداد باتری لیوسان در نظر دارد تا تعویض و تعمیر باطری از بهترین نوع باطری استفاده کنند تا برای چند سال بدون هیچ مشکلی برای شما کار کند همچنین تعویض باتری شامل گارانتی لیوسان بوده تا خیال شما از تعویض باتری ماشین در محل آسوده باشد.

امداد باتری تهران
امداد باتری تهران

امداد باطری شبانه روزی تهران

امداد باطری شبانه روزی لیوسان در طی شبانه روز در هفت روز هفته بدون هیچ تعطیلی اماده انجام خدمات تعویض باطری، باطری به باطری سیار و سایر مشکلات مربوط به باطری و برق ماشین شما میباشد.

باطری فروشی سیار تهران

اگر باتری یا باطری شما بصورت کامل خراب شده و غیرقابل استفاده است میتوانید درخواست باطری فروشی سیار تهران کنید و از این خدمات ما هم استفاده کنید و یک باطری جدید برای شما در محل مورد نظر بفرستیم. و نصب باتری در محل بصورت رایگان برای شما انجام می شود.

مراحل باتری به باتری کردن ماشین

توسط اموزش زیر میتوانید باتری به باتری کردن ماشین در محل را انجام دهید.

 1. خودرویی با باتری سالم و بدون مشکل پیدا کنید.
 2. یک کابل باتری حدودا دو متری یا کمتر نیاز دارید
 3. خودرویی که باتری آن سالم میباشد را در کنار خودرو خودتان طوری پارک کنید که بتوان از کابل اتصال استفاده کرد. توجه داشته باشید که سوئئیچ هر دو خودرو بسته باشد.
 4. کاپوت را باز کنید. قطب های مثبت و منفی باتری را شناسایی کرده و کابل مشکلی را برای قطب منفی و کابل قرمز را برای قطب مثبت ستفاده کنید.
 5. قسمت فلزی سر باتری که بدون رنگ میباشد برای برقرای اتصال کابل منفی در ماشینی که باتری آن خوابیده مشخص کنید
  • یک طرف کابل قرمز را به قطب مثبت باتری خوابیده است متصل کنید و طرف دیگر را به قطب مثبت باتری سالم متصل کنید.
  • کابل مشکی رنگ را به قطب منفی باتری سالم متصل کنید.
  • توجه داشته باشید به هیچ عنوان سمت دیگر کابل مشکی رنگ را به قطب منفی باتری دشارژ وصل نکنید. همچنین توجه کنید اگر کابل ها را به قطب های اشتباه وصل کنید باعث انفجار باتری می شود.
  • محل مناسب اتصال سمت دیگر کابل مشکی روی قسمت فلزی است که از قبل آن را مشخص کردید.
  • وقتی از درستی اتصالات مطمئن شدید خودرو سالم را استارت بزنید و بعد از چند دقیقه بدون دست زدن به اتصالات ماشین با باتری خوابیده را استارت بزنید.
  • بعد از روشن شدن ماشین با باتری شارژ اول اتصال کابل مشکی با بنه فلزی خودرو دارای مشکل قطع کرده و سپس اتصال کابل مشکی با خودرو سالم را هم قطع کنید. برای کابل قرمز اما اول از خودرو سالم و سپس از خودرو دشارژ جدا کنید.
 6. بعد از تمامی این مراحل و بعد از استارت زدن اگر باز هم خودرو روشن نشد بعد از دقایقی ماشین سالم را استارت بزنید و و بعد از دو دقیقه بدون اینکه به اتصالات کابل ها دست بزنید خودرو دشارژ را استارت بزنید. اگر با باطری به باطری کردن باز هم مشکل شما رفع نشد احتمالا مشکل از سیم کشی ها و یا آلترناتور خودرو شما میباشد.

باطری به باطری سیار غرب تهران :

شامل مناطق : شهرک آزادی، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک ، پونک، آریاشهر، اشرفی اصفهانی ، دریاچه چیتگر، تهرانسر و …

باطری به باطری سیار شمال تهران:

شامل مناطق : قیطریه، پاسداران، اندرزگو، شهرک غرب، داراباد، آجودانیه ،نیاوران، تجریش، فرشته ، ولنجک، ظفر، میرداماد، محمودیه، سعادت آباد، فرمانیه ، کامرانیه و…

باطری به باطری سیار جنوب تهران:

شامل مناطق : بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی ، میدان قزوین، شهرک ولیعصر، آزادی، میدان قزوین و…

باطری به باطری سیار شرق تهران:

شامل مناطق : پیروزی ، نارمک، امامت ، سید خندان، فرجام، حکیمیه، نیرو هوایی ، تهرانپارس، لواسانات ، رسالت و…

باطری به باطری سیار تهران مرکزی:

شامل مناطق : یوسف آباد، گیشا، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، بهشتی، فاطمی، مطهری، ملاصدرا، امیرآباد، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا

انواع خدمات تیم امداد لیوسان

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

asghar

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *