خدمات امداد خودرو که توسط شرکت لیوسان ارائه می‌شود دارای مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو تهران می‌باشد. هدف اصلی ما ارائه خدمات با کیفیت بالا در سریع‌ترین زمان ممکن و تضمین کیفیت خدمات امدادگری است. خدماتی که ما ارائه می‌دهیم شامل یدک کشی، خودروبری، کفی‌کشی، مکانیک سیار، تامین بنزین سیار، تعویض باتری و تعمیر پنچرگیری سیار می‌شوند.

لیوسان همواره در تمامی ساعات شبانه روز آماده است تا به شما خدمت رسانی کنند. لیوسان دارای تمامی مجوزهای لازم از جمله اینماد، پروانه کسب و کار مجازی و مجوز اتحادیه امداد خودرو و… است.

شماره امداد خودرو سیار تهران و کرج

شماره تماس یدک کش تهران در ابتدای صفحه قرار داده شده است. در صورتی که با این شماره در تماس باشید در مناطق تهران و کرج به کارشناس امداد خودرو وصل خواهید شد. شماره امداد خودرو کاسپین متصل به هزاران یدک کش و تعمیرکار سیار در سراسر تهران میباشد که مادر ابتدا ایراد خودرو شما را بررسی میکنیم سپس با توجه به نوع خودرو و سایر فاکتور های لازم تعمیرکار مربوطه را سریعا برای شما ارسال میکنیم.

امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو شبانه روزی یا یدک کش شبانه روزی لیوسان در بخش های تهران و کرج بصورت شبانه روزی فعالیت دارند و با اهداف خدمات امدادی سریع با ضمانت و با قیمت مناسب است. امداد خودرو سیار در تهران و کرج با توجه به نیاز خودرو یدک کش، جرثقیل، کفی، مکانیک سیار و سایر خدماتی خودرویی را در محل ارسال می نماید. در اکثر موارد خودرو در محل تعمیر میگردد.

همچنین یدک کش های سیار ما مجهز به انواع قطعات اورجینال خودرویی میباشد که در صورتی که تعمیر محل ممکن نباشد خودروی شما به نزدیکترین تعمیرگاه منتقل خواهد شد.

امداد خودرو

حمل خودرو سریع و با کیفیت

امداد خودرو لیوسان با انواع یدک کش خودرو، خودرو شما را به بهترین تعمیرگاه با قیمت مناسب حمل میکند همچنین یکی از ویژگی مهم در خدمات امدادی لیوسان حمل سریع خودرو و حفظ امنیت بدنه خودرو ارائه قیمت مناسب است که انواع خودرو امدادی شرکت لیوسان شامل موارد زیر میباشد.

حمل خودرو با یدک کش

تیم یدک کش سیار ارزان لیوسان از نیسان چرخگیر که یکی از متداول ترین یدک کش ها برای حمل خودرو میباشد استفاده میکنند و شما میتوانید یدک کش خودرو توسط نیسان درخواست کنید.

کفی خودرو بر

کفی خودرو بر برای حمل کامل خودرو بر روی کف جرثقیل استفاده شده که این نوع خدمات امدادی میتواند برای ماشین های لوکس استفاده شود همچنین رانندگان حساس به آسیب بدنه خودرو میتوانید از کفی خودرو بر استفاده کنند.

امداد خودرو
امداد خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

حمل خودرو با جرثقیل دکل دار و جرثقیل کفی خودرو بر بصورت شبانه روزی 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مناطق تهران و کرج هستند. جرثقیل امداد خودرو تهران برای خودرو های که واژگون شده و.. مورد استفاده قرار میگیرد.

امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران از مناطق تحت پوشش خدمات خودرو لیوسان است که ارائه خدمات خودرو در تهران بصورت شبانه روزی انجام می شود. همانطور که می دانید خدمات لیوسان در اکثرا مناطق 22 گانه تهران فعالیت میکند و این باعث میشود، در سریع ترین زمان ممکن از خدمات این شرکت امداد خودرویی بهره مند شوید که شامل مناطق:

امداد خودرو سیار در مرکز تهران

فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، گیشا، میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، شهرآرا و…

امداد خودرو در شمال تهران

قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

امداد خودرو غرب تهران

آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، آریاشهر، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و..

امداد خودرو در شرق تهران

نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، لواسانات و …

امداد خودرو در جنوب تهران

حافظ، امام خمینی، شهرک ولیعصر، وحدت اسلامی، آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، میدان قزوین و..

در صورتی که نیاز به خودروبر و مکانیک سیار در محل داشتید در هر قسمت تهران و تمام بزرگراه ها, جاده ها و شهرهای اطراف تهران با امداد خودرو لیوسان در تماس باشید. همچنین تیم لیوسان برای تمامی خودرو های لوکس همانند خودرو کیا, پورشه، بی ام و، بنز، خودروهای چینی و خودروهای ایرانی و خارجی شاسی بلند سرویس حرفه ای ارائه می دهند.

انواع خدمات تیم امداد لیوسان