0

آموزش ثبت نام لاستیک دولتی بارز 1402

ثبت نام لاستیک دولتی بارز
بازدید 844

سامانه ثبت نام لاستیک دولتی بارز 1402 چگونه انجام میشود؟ با لیوسان مگ همراه ما باشید تا اموزش کامل ثبت نام لاستیک دولتی بارز را بررسی کنیم. تفاوت بزرگ در قیمت لاستیک بین کارخانه و بازار، باعث شده است که شرکت‌های تولیدکننده داخلی برای تامین نیازهای مصرف‌کنندگان، استراتژی‌های جدیدی را اتخاذ کنند. یکی از این شرکت‌ها، گروه صنعتی بارز، از سال ۱۳۷۲ با ظرفیت تولید ابتدایی ۲۵ هزار تن در سال، به تولید لاستیک‌ها و تیوپ‌های خودروهای سبک و سنگین، و همچنین لاستیک‌های کشاورزی پرداخته است. شرکت بارز از تکنولوژی شرکت کانتیننتال آلمان بهره‌برداری می‌کند و به عنوان تنها تولیدکننده لاستیک‌های رادیال باری اتوبوس‌ها در کشور معروف است.

ثبت نام لاستیک بارز

کارخانه دوم بارز در سال 1395 در استان کردستان تأسیس شده و به عنوان مجهزترین و پیشرفته‌ترین واحد تولید لاستیک در کشور شناخته می‌شود. این کارخانه با ظرفیت تولید 125هزار تن، بزرگ‌ترین کارخانه تولید لاستیک در ایران محسوب می‌شود. لاستیک‌های تولید شده توسط گروه صنعتی بارز در انواع خودروهای داخلی به کار می‌روند و از تعداد زیادی طرفدار برخوردار هستند. اطلاعات بیشتر در مورد لاستیک‌های خودرو و نحوه نگهداری آنها را می‌توانید از مقالات ما در این زمینه مطالعه کنید.

برای ثبت نام در سیستم خرید لاستیک دولتی بارز، می‌توانید به وب‌سایت رسمی این شرکت با آدرس Barez.org مراجعه کنید.

ثبت نام لاستیک بارز
ثبت نام لاستیک بارز

ثبت نام لاستیک دولتی بارز 1402

در مرحله بعد، باید گزینه “فروش آنلاین” را از منوی اصلی انتخاب نمایید تا به وب‌سایت فروش محصولات بارز به آدرس shop.barez.org هدایت شوید. سپس پس از ورود به وب‌سایت فروش بارز، گزینه “شروع خرید” را انتخاب کنید. این کار باعث باز شدن یک صفحه جدید می‌شود که در آن قوانین و مقررات خرید لاستیک‌های شرکت بارز نمایش داده می‌شود. مهم‌ترین مقررات این خرید به شرح زیر است:

ثبت نام لاستیک دولتی بارز
ثبت نام لاستیک دولتی بارز

ثبت نام لاستیک بارز دولتی

مالکان خودروی خود مجاز به دریافت دو حلقه لاستیک مناسب برای خودرویشان در هر نیمه‌ی سال هستند. زمان تحویل لاستیک‌ها تقریباً ۳۰ روز پس از تأیید سفارش می‌باشد. مالک خودرو باید اطلاعات صحیح خود را از جمله کد ملی، شماره موبایل، کد پستی، شماره شاسی و دیگر مشخصات مربوطه وارد کند. لازم به ذکر است که در صورت اختلاف اطلاعات سفارش با واقعیت، سفارش مشتری لغو شده و مبلغ خرید پس از ۷ روز کاری به حساب او بازگردانده می‌شود. مورد دیگری که حائز اهمیت است این است که مشتری در ۶ ماه گذشته نباید لاستیکی از برندهای دیگر خریداری کرده باشد. هزینه ارسال لاستیک از طریق خدمات پستی نیز برای هر حلقه یک میلیون ریال می‌باشد.

ثبت نام لاستیک بارز دولتی

بعد از پذیرش شرایط و قوانین، باید فروشگاه آنلاین بارز را انتخاب کنید تا انواع محصولات لاستیکی موجود به نمایش درآید. در این صفحه، شما باید لاستیک مناسب برای خودروی خود را از میان انواع مختلف انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که تحویل لاستیک‌ها تنها از طریق خدمات پست انجام خواهد شد و گزینه تحویل حضوری ممکن نمی‌باشد.

ثبت نام لاستیک دولتی بارز
ثبت نام لاستیک دولتی بارز

پس از انتخاب لاستیک مورد نظر، نوبت به انتخاب استان و شهر مورد نظر و وارد کردن کد پستی می‌رسد. با وارد کردن این مشخصات، سیستم به بررسی اعتبار کد پستی و آدرس مالک می‌پردازد و در صورت تأیید، امکان وارد کردن سایر مشخصات از جمله نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، شماره VIN خودرو، شماره پلاک خودرو و سایر اطلاعات مرتبط فراهم می‌شود.

ثبت نام لاستیک دولتی بارز
ثبت نام لاستیک دولتی بارز

پس از تأیید مشخصات، یک پیامک به شماره تلفنی که وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد. با وارد کردن کد ارسال شده از طریق پیامک، به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید. پس از انجام موفقیت‌آمیز پرداخت، یک پیامک تأیید ثبت سفارش به گوشی شما ارسال می‌شود و با مراجعه به بخش پیگیری سفارش، می‌توانید وضعیت سفارش لاستیک‌های خود را مشاهده نمایید.

ثبت نام لاستیک دولتی بارز

سایت ثبت نام لاستیک دولتی بارز به چه طریقی است؟

مالکان خودرو مجاز به سفارش یک جفت لاستیک از شرکت بارز در هر شش ماه می‌باشند. برای انجام این کار، کافیست به وب‌سایت Barez.org مراجعه کرده و بخش “فروش آنلاین” را انتخاب کنید. سپس فرآیند خرید لاستیک را به صورت آنلاین انجام دهید.

سامانه ثبت نام لاستیک دولتی بارز 1402

سامانه مذکور به آدرس اینترنتی shop.barez.org در دسترس قرار دارد و مالکان خودروها می‌توانند با وارد کردن اطلاعات خود و خودرو، هر شش ماه یک جفت لاستیک به نرخ دولتی دریافت نمایند.


خدمات تیم لیوسان:

بنزین سیار تهران، وانت بار ارومیه، اجاره ماشین در کیش، مکانیکی سیار تهران، باطری به باطری سیار تهران، پنچرگیری سیار تهران، یدک کش شرق تهران

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *