0

خودرو برقی بنتلی ۲ برابر قدرت بیشتر به نسبت مدل‌های ۱۲ سیلندر

بنتلی برقی
بازدید 303

خودرو های لوکس عصر جدیدی برای بنتلی رقم زد!عصری که با پایان پیشرانه ۱۲ سیلندر و پس از آن خاتمه تولید مدل‌های ۶ و ۸ سیلندر آغاز می‌شود. مدیر عامل این شرکت اظهار داشت قدرت خودرو های برقی مدرن 2 برابر خودرو های درون سوز مجهز به پشرانه های 12 سیلندر خواهد بود.

طبق ادعای بنتلی در عرض 7 سال به برندی تمام برقی تبدیل خواهد شد همچنین اولین خودرو برقی این شرکت در سال 2026 رونمایی می شود. هالمارک جزئیات این خودرو برقی را منتشر کرده است.

خودرو برقی بنتلی

خودرو برقی بنتلی دو نوع باتری برای محصول جدید خود در نظر گرفته که مدل های اسپرت با نشان اسپید یا باتری های 12 سیلندر است. هالمارک خاطر نشان کرد که پیشرانه های برقی محصولات این شرکت چیزی بین 50 تا 100 درصد قدرت بیشتری به نسبت پیشرانه دورن سوز فعلی بنتلی تولید خواهند کرد.

بنتلی برقی

پیشرانه 6 سیلندر توئین توربو در بنتلی بتور قدرتی برابر 740 اسب بخار و گشتاور 1000نیوتون متر تولید میکند. از نظر شعاع حرکتی نیز مدیرعامل بنتلی قول داده خودروهای برقی بتوانند با یک‌بار شارژ مسافت ۵۶۰ تا ۷۲۰ کیلومتری را طی کنند. با استفاده از شارژر سریع نیز مالکان خواهند توانست ۱۰ تا ۸۰ درصد باتری را در کمتر از ۲۰ دقیقه شارژ کنند. مرد شماره یک بنتلی اظهار می‌دارد.هالمارک سال قبل در مصاحبه‌ای خبرساز احتمال تولید خودرویی برقی با قدرت ۱۴۰۰ اسب بخار و صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۱.۵ ثانیه‌ای را رد نکرده بود.هالمارک همچنین می‌گوید بنتلی های برقی از نظر ابعاد همان بنتلی همیشگی خواهند بود و بنابراین با محصولاتی بزرگ و باابهت طرف خواهیم شد:

بنتلی برقی

از لحاظ ظاهری این خودرو به دلیل اینکه راندمان بهتری داشته باشد باید برخی تغییراتی رخ دهد او علاوه بر موارد یاد شده به سوخت‌های مصنوعی نیز اشاره داشته است. اگرچه هالمارک معتقد است سوخت‌های مصنوعی واقعاً هیجان‌انگیز هستند و این تکنولوژی به بلوغ رسیده اما برای آنکه سوخت‌های مصنوعی تولید انبوه جایگزین سوخت‌های فسیلی شوند راه بسیار طولانی‌ای در پیش است. البته شرکت های خودرو سازی همانند پورشه هم تولید سوخت‌های مصنوعی را از اواخر سال ۲۰۲۲ در کارخانه‌ای در شیلی شروع کرده است.


همچنین شما میتوانید با تخفیف 45 درصدی چادر بی ام و ، چادر بنز را خریداری کنید.

یدک کش شرق تهران ،یدک کش غرب تهران ، یدک کش شمال تهران ، بنزین سیار تهران ، وانت بار تهران، یدک کش جنوب تهران، یدک کش اصفهان، باربری تبریز، وانت بار ارومیه، اجاره ماشین در کیش یکی از خدمات شرکت لیوسان بوده که با کلیک کردن بر روی تصویر زیر میتوانید شماره یدک کش تهران را ذخیره کنید و در صورت نیاز تماس بگیرید و از خدمات یدک کش ما بهرمند شوید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *