0

پیش فروش محصولات ایرانخودرو + فروش فوری آریسان ۲

فروش فوری آریسان
بازدید 381

گروه صنعتی ایرانخودرو اعلام کرد که به زودی پیش فروش ایرانخودرو ویژه 3 گروه عادی ویژه مادران و خودرو های فرسوده خواهد بود همچنین در برنامه پیش فروش محصولات خود را برای ارائه در سامانه فروش محصولات اعلام کرد. در این طرح خودرو های پژوه پارس سال XUP، رانا پلاس، سورن پلاس و وانت آریسان ۲ با موعد تحویل چهارماهه تا یک ساله و سود مشارکت عرضه می‌شوند

 فروش فوری آریسان

در این فروش فوری آریسان به منظور فراهم سازی شرایط لازم برای دستیبابی مشتریان واقعی و مصرف کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک های سپه، تجارت، ملی، ملت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می شود و بعد از اعلام شدن نتایج قرعه کشی و مشخص شده برندگان متقاضیانی که برنده نشده اند، می توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان که برنده شدن در قرعه کشی با تکمیل وجه مطابق پیش پرداخت اعلامی در بخش نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو تکمیل و ثبت نام تا خودرو خود را پس از چندین ماه دریافت کنند

مدل خودرورنگ خودرومبلغ پیش پرداخت علی الحساب (تومان)قیمت نهاییسود مشارکت و انصرافموعد تحویل
پارس سال با موتور XU7 پلاسسفید، مشکی، خاکستری‌۹۰,۰۰۰,۰۰۰مبالغ پیش‌ پرداخت کمتر از نصف قیمت فعلی خودروها بوده و بهای نهایی بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل محاسبه می‌گردد.برای ماه‌های:خرداد و تیر ۱۴ درصدمرداد الی دی ۱۶ درصدبهمن و اسفند ۱۸ درصدسود انصراف برای هریک از عناوین فوق ۳ درصد کمتر لحاظ می‌شودخرداد و تیر ۱۴۰۲
سورن پلاس بنزینیسفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای۱۰۴,۶۰۰,۰۰۰خرداد الی اسفند ۱۴۰۲
وانت آریسانمشکی، خاکستری، نقره‌ای۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاسسفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای۹۰,۰۰۰,۰۰۰
  • کلیه محدودیت‌های قبلی شامل: عدم خرید خودرو در ۴۸ ماه گذشته، نداشتن پلاک انتظامی فعال، داشتن گواهینامه و همچنین سن بالای ۱۸ سال تمام برای متقاضیان برقرار می‌باشد.
  • هر کد ملی می‌تواند درخواست خرید یک دستگاه خودرو را ثبت نماید.

مشتریان برای افتتاح حساب می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی بانک های یاد شده از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ماه، نسبت به تکمیل فرم وکالتی در بانک های مورد تایید اقدام کرده و میزان موجودی برابر با ۹۰۰ میلیون ریال از وجه خودرو که در بخش نامه تعیین شده را در این حساب نگه داری کنند. افتتاح حساب وکالتی صرفا برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودروهای فرسوده از این موضوع مستثنی هستند.

این طرح از ۱۳ بهمن‌ماه آغاز می شود و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و مشتریان ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از افتتاح حساب وکالتی می توانند حداکثر تا ۲۲ بهمن ماه با مراجعه به سامانه فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه‌کشی اقدام کنند.

فروش فوق العاده بدون قرعه کشی وانت آریسان ۲ (بهمن ۱۴۰۱)

گروه صنعتی ایرانخودرو برنامه فروش فوق العاده وانت آریسان ۲ را برای ارائه در سامانه فروش محصولات اعلام کرد. این فروش ایرانخودرو بدون قرعه کشی و محدودیت خواهد بود. در این طرح وانت آریسان ۲ با موعد تحویل ۳ ماهه عرضه می‌شود.

متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۱۳ بهمن تا زمان تکمیل ظرفیت و یا حداکثر تا روز دوشنبه ۱۷ بهمن با مراجعه به سامانه فروش محصولات ایرانخودرو نسبت به خرید اقدام نمایند.

مدل خودرورنگ خودروقیمت فروش (تومان)موعد تحویل
وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوزنقره‌ای، خاکستری، مشکی۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰۳ ماهه
  • هر کد ملی تنها یک دستگاه خودرو می‌تواند خریداری نماید.
  • داشتن گواهینامه رانندگی برای خریدار الزامی است.
  • به دلیل هم‌زمانی این طرح فروش و طرح بزرگ پیش فروش محصولات ایرانخودرو، مشتریان تنها می‌توانند در یکی از این دو برنامه شرکت نمایند.


همچنین شما میتوانید با تخفیف 45 درصدی چادر بی ام و ، چادر بنز را خریداری کنید.

یدک کش شرق تهران ،یدک کش غرب تهران ، یدک کش شمال تهران ، بنزین سیار تهران ، وانت بار تهران، یدک کش جنوب تهران، یدک کش اصفهان، باربری تبریز، وانت بار ارومیه، اجاره ماشین در کیش یکی از خدمات شرکت لیوسان بوده که با کلیک کردن بر روی تصویر زیر میتوانید شماره یدک کش تهران را ذخیره کنید و در صورت نیاز تماس بگیرید و از خدمات یدک کش ما بهرمند شوید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *