بنزین سیار تهران 24 ساعته و فوری 1403

بازه قیمت خدمات: 50,000 تا 2,000,000 تومان
برای تماس کلیک کنید گفتگو در تلگرام
بنزین سیار تهران

بنزین سیار تهران توسط تیم امداد لیوسان انجام میشود که شامل ناوگان پمپ بنزین سیار و پمپ بنزین موتوری در بنزین سیار غرب تهران ، بنزین سیار شرق تهران را پوشش میدهد. برای دریافت خدمات سوخت رسانی سیار ، با شماره پمپ بنزین سیار تهران تماس بگیرید تا تیم مخصوص سوخت رسانی امداد خودور لیوسان در سریع ترین زمان ممکن مشکل سوخت شما را رفع کنند. بنزین سیار در تهران یکی از چالش های امروزه مردم میباشد که این نیاز توسط کارشناسان ما بصورت کامل رفع شده است.

برای دریافت خدمات بنزین سیار در تهران با شماره پمپ بنزین سیار تهران 09196204701 تماس بگیرید.

همانطور که گفتیم پمپ بنزین سیار تهران میتواند نیاز و دسترسی شما به سوخت خودرو خود را تامین کنند تیم تخصصی ما در هر ساعت از شبانه روز و 24 ساعته با قیمت منصافه در کنار کیفیت بالا در ارائه خدمات میباشد همچنین نیاز نیست که مسیر طولانی طی کنید تا به پمپ بنزین برسید و صف های طولانی منتظر بمانید تنها کافیست با تیم تخصصی امداد لیوسان تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن سوخت مورد نیاز شما تامین شود.

بنزین سیار تهران
بنزین سیار تهران | 24 ساعته شرق و غرب تهران فوری

بنزین سیار تهران

شرکت لیوسان با کمک تیم امداد خدمات سوخت رسانی سیار و پمپ بنزین سیار در تهران را آغاز کرده است و در تمامی مناطق 22 گانه تهران اماده خدمت رسانی میباشد. تیم سوخت رسانی لیوسان در تمامی این نقاط مستقر بوده و منتظر تماس شما میباشند در کمترین زمان ممکن سوخت مورد نیاز شما در اختیار شما قرار دهند.

بنزین سیار تهران
بنزین سیار تهران

قیمت بنزین سیار در مناطق مختلف تهران

در جدول زیر محدوده تقریبی قیمت‌های خدمات بنزین سیار در مناطق مختلف تهران قرار دادیم. لطفاً توجه داشته باشید که قیمت‌ها می‌توانند بسته به خدمات، نوع سوخت و مسافت طی شده متفاوت باشند. برای دریافت قیمت دقیق‌تر بهتر است مستقیماً با شرکت‌ لیوسان تماس بگیرید.

منطقه تهرانمحدوده قیمت (تومان)توضیحات
منطقه 1 (نیاوران، ولنجک)100,000 – 150,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 2 (سعادت‌آباد، شهرک غرب)90,000 – 140,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 3 (ونک، جردن)80,000 – 130,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 4 (پاسداران، تهرانپارس)100,000 – 150,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 5 (صادقیه، پونک)80,000 – 130,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 6 (مرکز تهران)70,000 – 120,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 7 (سیدخندان، عباس‌آباد)80,000 – 130,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 8 (نارمک، تهرانپارس شرقی)90,000 – 140,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 9 (آزادی، استاد معین)70,000 – 120,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 10 (جیحون، رودکی)70,000 – 120,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 11 (انقلاب، جمهوری)70,000 – 120,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 12 (بازار، مولوی)80,000 – 130,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 13 (پیروزی، نیرو هوایی)90,000 – 140,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 14 (نظام‌آباد، پرستار)90,000 – 140,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 15 (باقرشهر، افسریه)100,000 – 150,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 16 (نازی‌آباد، جوادیه)90,000 – 140,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 17 (قلعه‌مرغی، جلیلی)90,000 – 140,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 18 (فلاح، یافت‌آباد)100,000 – 150,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 19 (شهرک شریعتی، عبدل‌آباد)100,000 – 150,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 20 (ری، شهرک علائین)100,000 – 150,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 21 (تهرانسر، چیتگر)90,000 – 140,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
منطقه 22 (دهکده المپیک، وردآورد)90,000 – 140,000شامل هزینه سوخت و حمل و نقل
بنزین سیار تهران

پمپ بنزین سیار غرب تهران :

شامل مناطق : شهرک آزادی، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک ، پونک، آریاشهر، اشرفی اصفهانی ، دریاچه چیتگر، تهرانسر و …

پمپ بنزین سیار شمال تهران:

شامل مناطق : قیطریه، پاسداران، اندرزگو، شهرک غرب، داراباد، آجودانیه ،نیاوران، تجریش، فرشته ، ولنجک، ظفر، میرداماد، محمودیه، سعادت آباد، فرمانیه ، کامرانیه و…

پمپ بنزین سیار جنوب تهران:

شامل مناطق : بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی ، میدان قزوین، شهرک ولیعصر، آزادی، میدان قزوین و…

پمپ بنزین سیار شرق تهران:

شامل مناطق : پیروزی ، نارمک، امامت ، سید خندان، فرجام، حکیمیه، نیرو هوایی ، تهرانپارس، لواسانات ، رسالت و…

پمپ بنزین سیار تهران مرکزی:

شامل مناطق : یوسف آباد، گیشا، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، بهشتی، فاطمی، مطهری، ملاصدرا، امیرآباد، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا

تعرفه خدمات پمپ بنزین سیار تهران

قیمت و هزینه بنزین سیار تهران ، برابر است با قیمت تعرفه های پمپ بنزین و هزینه حمل بنزین تا مکان مورد نظر شما محاسبه میشود همچنین امداد خودرو لیوسان تحت نظارت اتحادیه دارندگان تعمیرگاه اتو سرویس تعیین شده است و به طور کلی نرخ دستمزد و هزینه تعمییرات و بنزین سیار تحت نظارت امداد خودرو میباشد.

امداد بنزین تهران

امداد بنزین تهران با تیمی مجرب و حرفه‌ای در زمینه سوخت‌رسانی سیار، شامل سوخت‌رسانی موتوری و خودرویی، در تمام ایام هفته و به صورت شبانه‌روزی در هر مکان و زمان برای مشتریان عزیز فراهم است. ما در امداد بنزین تهران در هر لحظه به دسترس شما هستیم. فقط کافی است تماس بگیرید تا از خدمات سیار ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل بهره‌مند شوید.

در امداد بنزین تهران، سریع‌ترین راه برای تامین سوخت مورد نیاز شما فراهم می‌شود و در صورت نیاز به سایر خدمات سیار خودرویی، بنزین آنلاین تهران با تیم فنی ما با دانش و تجربه کافی آماده ارائه خدمات لازم در محل و بدون نیاز به مکانیک حضوری است.

سوخت رسانی سیار با لیوسان

در صورتی که خودروی شما به دلیل تمام شدن سوخت، در کنار جاده متوقف شده و پمپ بنزین در محل نزدیکی موجود نباشد، و یا اگر وقت و حوصله صف‌های طولانی در پمپ بنزین را ندارید، راه حلی برای شما وجود دارد و آن استفاده از خدمات سرویس سوخت‌رسانی سیار در محل است. این خدمات توسط متخصصان حرفه‌ای ارائه می‌شود تا شما عزیزان بتوانید به راحتی و بدون دردسر سوخت خودرو خود را تأمین کنید. شما قادر به ثبت سفارش خود در کمترین زمان ممکن و بهره‌مندی از خدمات ارائه شده توسط سرویس سوخت‌ رسانی سیار می‌باشید.

بنزین سیار ستارخان

بنزین سیار یکی از خدمات جدید و کارآمد است که در صورت اتمام سوخت خودرو در هر مکانی به کمک شما می‌آید. در منطقه ستارخان تهران، شرکت لیوسان این خدمات را ارائه می‌دهند. این شرکت‌ با استفاده از خودروهای مخصوص حمل سوخت، به محل شما می‌آیند و سوخت مورد نیاز خودرو را تأمین می‌کنند.

پمپ بنزین سیار تهران

پمپ بنزین سیار تهران لیوسان این امکان را دارد در هر کجا که هستید درخواست سوخت رسانی با پمپ بنزین سیار تهران کنید و در کمترین زمان ممکن سوخت مد نظر برای شما ارسال شود.

الو بنزین تهران

با الو بنزین تهران تنها با یک تماس با شرکت لیوسان در کمترین زمان ممکن الو بنزین تهران سوخت مورد نظر شما را در محل ارائه میکند.

پمپ بنزین سیار موتوری

پمپ بنزین سیار موتوری و با جایگاه سیار توسط انواع ماشین های سوخت رسانی انجام می شود که متناسب با نیاز خود میتوانید خدمات بنزین سیار تهران را دریافت کنید.

بنزین در محل تهران

بنزین در محل تهران لیوسان در هر نقطه تهران امادگی لازم را دارد که سوخت رسانی سیار را انجام دهد. پس بدون نگرانی تنها کافیست با شماره تماس لیوسان تماس گرفته و درخواست بنزین در محل تهران را درخواست کنید.

6 راهکار برای کاهش مصرف سوخت

بنزین سیار تهران
بنزین سیار تهران

1- استفاده از کیت‌های محرک سوخت

کیت‌های محرک سوخت مانند افزودنی‌های اکسیژن، کیت‌های تمیز کننده موتور و کیت‌های افزایش قدرت می‌توانند باعث بهبود عملکرد موتور و کاهش مصرف سوخت شوند. با این حال، بهتر است پیش از استفاده از این کیت‌ها، با تعمیرکاران و فروشندگان معتبر در این زمینه مشورت کنید.

2- خرید خودرو با مصرف سوخت کم

در خرید خودرو به مصرف سوخت آن توجه کنید. خودروهایی که از تکنولوژی جدید و پیشرفته‌ای برای کاهش مصرف سوخت استفاده می‌کنند، در طول عمر خود، باعث صرفه جویی در هزینه سوخت می‌شوند.

3- استفاده از سرعت ثابت و مداوم

سرعت ثابت و مداوم در رانندگی کمترین میزان سوخت را مصرف می‌کند. بنابراین توصیه می‌شود که با سرعت مداوم حرکت کنید و به اندازه کافی فاصله با خودروهای دیگر را حفظ کنید تا نیاز به ترمز زیادی نداشته باشید.

4- استفاده از تجهیزات الکترونیکی خودرو

بسیاری از خودروهای جدید با تجهیزات الکترونیکی هوشمندی مثل سیستم استارت/استاپ، سیستم خودکار خاموش شدن موتور در زمان توقف، وضعیت اتوماتیک رویه و غیره مجهز شده‌اند که می‌توانند به کاهش مصرف سوخت کمک کنند. بنابراین اگر خودروی شما دارای چنین تجهیزاتی است، بهتر است از آنها استفاده کنید.

5- توجه به فشار تایرها

فشار تایرهای خودرو را همیشه بررسی کنید زیرا فشار کمتر از حد مجاز باعث افزایش مصرف سوخت و کمترین کارایی خودرو می‌شود. اگر فشار تایرها بیش از حد مجاز باشد، آن‌ها به سختی می‌چرخند که باعث افزایش مصرف سوخت و کاهش کارایی خودرو می‌شود.

6- با باک نیمه خالی بنزین بزنید

بنابر تحقیقات، هرچقدر باک خودرو شما کمتر پر باشد، مصرف سوخت آن نیز کمتر است. بنابراین، بهترین زمان برای بنزین زدن زمانی است که باک شما نیمه خالی است. باک خودرو را همیشه پر نکنید زیرا می‌تواند وزن خودرو را بالا ببرد و در نتیجه مصرف سوخت را افزایش دهد.

بنزین سیار تهران
بنزین سیار تهران

محاسبه میزان مصرف بنزین در خودرو

برای محاسبه میزان بنزین مصرفی خودرو ابتدا از دفترچه راهنمای خودرو یا سایت تولید کننده خودرو اطلاعات مربوط به میزان بنزین مصرفی (به عنوان مثال، لیتر در هر 100 کیلومتر یا مایل در هر گالن) را بدست آورید. در طول چند سفر متفاوت، میزان کیلومتر یا مایل طی شده و میزان بنزین مصرفی را یادداشت کنید سپس میزان بنزین مصرفی خودرو برای هر کیلومتر یا مایل را با تقسیم میزان بنزین مصرفی بر کیلومتر یا مایل طی شده در هر سفر به دست آورید.

به عنوان مثال اگر خودروی شما در یک سفر 100 کیلومتر مصرف کلی 10 لیتر بنزین داشته باشد، میزان مصرف بنزینی آن به صورت زیر محاسبه می‌شود:
میزان بنزین مصرفی = (10 لیتر / 100 کیلومتر) * 100 = 10 لیتر بنزین در هر 100 کیلومتر.

روشن شدن چراغ بنزین خودرو

در صورتی که چراغ بنزین شما روشن شد، بلافاصله خودروی خود را به یک پمپ بنزین نزدیک ببرید. براساس بررسی‌های انجام شده، پس از روشن شدن چراغ بنزین، خودرو معمولاً حدود 10 لیتر بنزین در اختیار دارد. همیشه سعی کنید که بیش از یک چهارم باک بنزین داشته باشید تا به خودرو شما آسیبی وارد نشود.

انواع بنزین برای سوخت سیار تهران

انواع بنزین عموماً به اندازه اکتان (Octane) آنها شناخته می‌شوند. بنزین سوپر با اکتان بالا به عنوان بنزین پر اکتان شناخته می‌شود و برای خودروهایی که نیاز به سوخت با سطح اکتان بالا دارند، مناسب است. در اینجا چند نوع بنزین را معرفی می‌کنم:

  1. بنزین 87 اکتان (Regular Unleaded): این نوع بنزین برای خودروهای معمولی مناسب است و در ایران با نام بنزین معمولی شاخته می شود که نیاز به اکتان متوسط دارند.
  2. بنزین 89 اکتان (Mid-Grade Unleaded): این نوع بنزین دارای اکتان بالاتری است و برای برخی خودروهایی که نیاز به سوخت با کیفیت بالا دارند، مناسب است.
  3. بنزین 91-93 اکتان (Premium Unleaded): این بنزین‌ها دارای اکتان بالا هستند و برای خودروهایی با موتورهای بزرگ و یا موتورهایی که برای اجرای بهتر و کاهش آلایندگی نیاز به سوخت با کیفیت بالا دارند، مناسبند.
  4. بنزین با اکتان بالاتر (High Octane): برخی بنزین‌ها با اکتان بالاتر از 93 نیز وجود دارند که برای خودروهایی با موتورهای بسیار بزرگ یا خودروهای اسپرت و با عملکرد بالا مناسب هستند.

همچنین، در برخی مناطق، بنزین‌هایی با مشخصه‌های خاص مانند بنزین با اکتان بالا و یا بنزین با ترکیبات تمیزکننده (مثل بنزین با اکتان بالا و انزوایتر) نیز ممکن است موجود باشند که برای استفاده در شرایط خاص یا برای بهبود عملکرد و کارایی خودروها مناسب هستند.

چند نکته مهم در مورد نگهداری بهتر خودرو

  • سعی کنید ماهی یه بار کولر خودرو خود را روشن کنید تا از مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص جلوگیری کند.
  • در صورتی که خودرو روشن است از جدا کردن کابل خوداری کنید.
  • در صورتی که چراغ استپ روشن است خودرو خود را متوقف کنید و با نمایندگی در تماس باشید.
  • در صورت روشن شدن چراغ انژکتور ، بسط باتری را چند ثانیه جدا سپس متصل کنید اگر چراغ خاموش نشد با نمایندگی در تماس باشید.
  • در اول صبح نیازی به گرم کردن خودرو نیست و در کمتر از یک دقیقه خودرو خود را حرکت دهید و سعی کنید با دنده 1 و 2 تا یک کیلومتر برانید و در حالت توقف مدت زیادی خودرو را روشن نگاه ندارید.

انواع خدمات تیم امداد لیوسان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *